| annnamarria a întrebat:

Pot sa scot parola de la un folder?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Depinde ce program folosesti pentru parolat foldere

| annnamarria explică (pentru Anonymus314):

Pai parola nu am pus-o eu. adica am descarcat de pe net niste fisiere si sunt parolate(adica eu stiu parola dar ma intrebam daca o pot scoate ca sa nu o scriu de fiecare data cand deschid respectivele melodii)

| Anonymus314 a răspuns (pentru annnamarria):

Bun, ce am inteles din intrebarea ta:
Ca ai parolat niste Foldere(adica dosare galbene) si nu niste fisiere.
Ce am inteles din raspuns:
De fapt ai descarcat niste Fisiere si nu niste foldere care sunt parolate. hmm... nu-i nimic.

Despre ce fisiere este vorba? mp3? si cum sunt parolate? le iei dintr-o arhiva?

| annnamarria explică (pentru Anonymus314):

Sunt fisiere mp3 ...nu, nu le iau dintr-o arhiva...sunt intr-un folder simplu

| Anonymus314 a răspuns (pentru annnamarria):

Incearca cu programele astea:
1.Advanced Office Password Breaker;
2.Maxotek Password Breaker;