| Mony_4137 a întrebat:

Din greseala sora mea a pus parola la calculator. Ea a vrut doar pe un folder da a cam dat greshee hee Acum nu stiu sa o mai scot. Mentionez ca stiu parola.

Răspuns Câştigător
| Smackdown a răspuns:

Iti spun eu: ar fi mai bine parolat.Sti parola: e si mai bine.

3 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Sus la start este un nume si o imagine, dai pe imagine si acolo gasesti tot ce iti trebuie. nu e greu, trebuie sa stii oleaca de engleza daca e pe engleza si sa introduci vechea parola.pakiss

| maddy_1722 a răspuns:

Poi.intra la Start>>dai la numele si poza pe care o ai la calculator>>dai la parola>>o scrii>>si dai un ok

Si finish

pup dulk3, maddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Intra la start, la numele tau, la parola si dezactiveaza aceasta functie.