| emoboy a întrebat:

Pot sa trimit un folder de pe un calculator intr-un oprit? Adica pot folosi Mail-ul ca sa primeasca celalat cand porneste calculatorul?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de marimea fisierului, daca este un fisier mai mare il poti urca pe un site de transfer gen fisier.ro si sa ii trimiti un mail cu link-ul unde este "tinut" fisierul iar accesand acel link poate downloada fisierul/fisierele trimise de tine.

| RappaDanny a răspuns:

Dap poti

| Bog15 a răspuns:

Da, evident, poti sa intri in 2 mailuri de pe aceleasi calc, ca mailul nu consta in transfer de date intre calculatoare, practic, ia informatia (film, text, melodie) si o duce pe un server (yahoo, gmail etc) si de acolo poate fi vizionata de cel care are cont, dar ala poate sa intre de pe orice calc, doar sa bage adresa si parola, si evident ca va ramane acolo pana se utilizatorul (Celui care ii trimiti mailul) va decide sa il stearge, sper ca fu de folos, spor, bafta

| QAlessia a răspuns:

?
fi si tu putin mai exact

| EuDarii a răspuns:

Daps! il primeste cand deschide mess-ul si acolo 1 new email sau ceva de genul da clik sau daca nu apuca da pe patratzelul ala de sus de szub id!