| iustin987 a întrebat:

Salut,as dori sa trimit prin mail vreo 40 de fotografii cum sa le trimit pe toate odata? cum sa fac un folder sa le trimit? F

FUNDA

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- click dreapta-new-folder
- muti fotografiile in folder, le arhivezi cu winrar sau 7 zip si le trimiti prin transfer.ro (datorita capacitatii mari nu le poti trimite prin email clasic).

| georgeta27 a răspuns:

Fa o arhiva cu ele numai asa poti

| Mihaitza009 a răspuns:

Fa un folder cu toate cele 40 de poze si apoi arhiveaza-l, dupa aceea trimite-l prin email si dai linkul acelei persoane pentru a le downloada
sper ca ti-am fost de ajutor funda?

| Scolarul12444 a răspuns:

Fa un folder, pune pozele in el, dupa care dai compress si trimite-l prin mail.