| StefiChan8D a întrebat:

Pot sterge conversatia cu o persoana pe mess? Adica ea nu era online si i-am trimis ceva ce nu trebuia si nu pot sterge?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Odată trimis mesajul, trimis este!
Poţi doar şterge istoricul conversaţiilor.

6 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Poti sterge pentru tine sa nu-ti mai apara din istoricul convers., dar mesajul este trimis.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Din moment ce ai trimis deja mesajul chiar nu mai poti face nimic

| Dismally a răspuns:

Nu ai cum sa stergi ce ai trimis deja.

| MaliciousDeath a răspuns:

Ha-ha.You're fuc*ed.

| StefiChan8D explică (pentru MaliciousDeath):

Ai vreo problema? Daca ai nervi sau esti in calduri poti sa pleci, nu am ce discuta cu oameni ca tine care habarnau sa comenteze. Intrebarea asta era pentru o prietena si eu i-am spus ca nu poate, si ea a insistat. Asa ca,, go to fu*k yourself".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Odata ce ai trimis un mesaj, este trimis, nu-i mai poti face nimic.
Se poate sterge doar istoricul conversatiilor.
Te pup!