| BBiiiaa a întrebat:

Pot sterge un cont de pe Okazii.ro?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

"Contul Okazii.ro poate fi inactivat prin intermediul unei cereri ce trebuie formulata către Serviciul Asistența Clienți al sitului prin intermediul formularului de suport.
http://ajutor.okazii.ro/intrebari-frecvente
deci trebuie sa le scrii aici http://www.okazii.ro/comunitati/clienti/ ca vrei sa iti stearga cont-ul

6 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, le trimiti o cerere in acest scop.
Uite ce zic ei in regulament:
Contul Okazii.ro poate fi inactivat prin intermediul unei cereri ce trebuie formulata către Serviciul Asistența Clienți al sitului prin intermediul formularului de suport.

| Okaziiro a răspuns:

Salut, BBiiiaa! Pentru a sterge contul tau Okazii.ro te rog sa ne scrii la suport@okazii.ro. O zi placuta!

| BBiiiaa explică (pentru Okaziiro):

Am inteles. Multumesc!

| Gabiii97 a răspuns:

Da

| LoredanaT a răspuns:

Da le trimiti o cerere de, dezactivarea contului :*

| Andrei6814 a răspuns:

Da