| 0303radu a întrebat:

Pot vedea cine mi-a vazut profilul pe facebook?

Răspuns Câştigător
| diminutiv a răspuns:

Nu! Dar din cate stiu exista diferite aplicatii pe Facebook, gen "My Top Fans". Nu am incercat, doar am vazut la altii. Dar nu-ti arata fiecare utilizator in parte care ti-a vizitat profilul, ziua si ora. Cum era la HaiCinci.

21 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Millanteria a răspuns:

Nu, nu poţi vedea cine ţi-a văzut profilul. Sunt tot felul de aplicaţii dar nu te ajută decât să ai nişte viruşi în plus în calculator/laptop. Nu mai e ca pe HI5.

| SigmaFm a răspuns:

Nu poti vedea cine ti-a vizitat profilul pe facebook. Orice aplicatie care iti promite asta este rau intentionata si te poti umple de virusi. Daca citeai Termenele si Conditiile cand te-ai inscris pe facebook gaseai raspunsul. Inca odata nu poti vedea cine ti-a vizitat profilul de facebook. happy

| IonelaMV a răspuns:

Da poti poftim aici site-ul https://apps.facebook.com/icinemabeadfbe/

| alina??? a răspuns:

Poti vedea numai ultimii 9. eu am incercat si nu are virusi.
http://www.facebook.com/pages/null/413437165381620?sk=app_592596687418931

| catalinutza99 a răspuns:

Nu exista o aplicatie pe fb pentru asta...dar exista una care poti vedea pe cine ai vizitat tu in ultimele 3 zile.se numeste SugarPig

Alte răspunsuri
| Tulean_Ionut_1986 a răspuns:

Da

Alte răspunsuri
| f_4353 a răspuns:

Da

Alte răspunsuri
| Vlad_Radu_1987 a răspuns:

DA