| Ilinca a întrebat:

Pot vedea undeva mesajele pe care le-am trimis eu altor utilizatori de pe hi5? (spre exemplu daca am trimis un mesaj privat cuiva, pot sa il revad?)

3 răspunsuri:
| Ilinca explică:

UnuPentruToate, am gasit mai greu pentru ca eu cautam in partea stanga nu m-am uitat sus in dreapta. Daca vroiai intr-adevar sa fi de ajutor mi-ai fi spus unde sa caut, ca stiam si eu ca trebuie sa caut "Mesaje"

| Ilinca explică:

Gata, am gasitwinking. UnuPentruToate, daca stiam raspunsul la intrebare nu mai postam intrebarea. Si nu cred ca este nici pe departe o intrebare atat de stupida incat sa ai atitudinea asta. Crede-ma, am vazut intrebari cu adevarat idioatewinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Sfinte sisoe laughing in ce lume traim tongue acolo unde scrie mesaje primite... scrie si trimise tongue da click