| anonim_4396 a întrebat:

Daca am trimis un mesaj cuiva (pe TPU) si dupa i-am dat block, mai poate vedea mesajul?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Asa am facut si eu userului wizzard care m-a insultat urat de invidie si rautate ce are in el aici public mai acum ceva luni de zile, ca daca se analizeaza contextul reiese clar ca a insultat degeaba. I-am dat un mesaj sa ii spun despre el sa se vada in oglinda! Adica adevarul. Ca nu i-a zis nimeni si poate crede ca e normal ce face, desi greu de crezut ca nu isi da seama.
Ca daca-l intrebi de ce a facut asta, nu o sa stie ce sa raspunda.

F bine ca i-ai zis si tu adevarul userului de care vorbesti.

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce nu accepți dreptul la replică, ca să îți spună și el adevărul lui? Poate că ați fi căzut la o înțelegere. happy
Dar chiar așa, să dai cu piatra și apoi... să fugi?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Pentru ca nu stie adevarul si nu are rost sa ne contrazicem pe aici 2-3 zile incontinuu.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Daca vad ca persoana e civilizata si vorbeste frumos, ii dau dreptul la replica. Dar daca nu, atunci de ce sa ii dau dreptul sa imi raspunda?

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pune la suflet! Colecționează acolo, doar ce-i frumos. happy

| Celcestietot a răspuns:

Da cum să nu, eu încă le mai pot vedea! Fundăhee hee?

| RKBlue a răspuns:

Banuiesc ca in mesaj erau destule cuvinte frumoase, nu-i asa? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru RKBlue):

Nu frumoase, dar adevarate. Si adevarul doare. laughing

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar doare uneori... laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa am facut si eu userului wizzard care m-a insultat urat de invidie si rautate ce are in el aici public mai acum ceva luni de zile, ca daca se analizeaza contextul reiese clar ca a insultat degeaba. I-am dat un mesaj sa ii spun despre el sa se vada in oglinda! Adica adevarul. Ca nu i-a zis nimeni si poate crede ca e normal ce face, desi greu de crezut ca nu isi da seama.
Ca daca-l intrebi de ce a facut asta, nu o sa stie ce sa raspunda.

F bine ca i-ai zis si tu adevarul userului de care vorbesti.