| AwesomeGurl a întrebat:

Ma intrebam daca atunci cand te duci sa platesti factura de la telefon, poti sa vezi toate numerele apelate, toate numerele carora le-ai trimis mesaj sau toate mesajele trimise. Se poate? Dar daca, de exemplu, sun sau trimit mesaj cuiva din alta tara. Se poate vedea? Se pot vedea toate astea doar daca vor oamenii sau nu se pot vedea deloc? Va rog sa imi explicati mai exact cum e, ce apare pe factura, fara sa faceti misto. Dau funda celui mai folositor raspuns! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| deceeu a răspuns:

Trebuie sa ceri factura detaliata, care costa in jur de cativa euro (nu multi)

| AwesomeGurl explică (pentru deceeu):

Si se vede absolut tot pe acea factura detaliata? Cam cati euro mai exact?

| deceeu a răspuns (pentru AwesomeGurl):

Se vad absolut toate apelurile. si la clientii mai vechi nu costa nimic

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trebuie sa ceri un ''desfasurator'' dar se plateste pentru asta.