| anonim182007 a întrebat:

Poti debloca numerele ascunse?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Daca te duci la un centru Vodafone, Cosmote sau Orange, depinde ce numar ai...o sa te coste intre 70-100 lei.big grin

| Fel a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar totusi nu e o mare avere...mie nu mi se pare mult

| SSScr a răspuns:

Nu

| Kgh13023 a răspuns:

Nu.

| StefyCrina a răspuns:

Doar daca te duci la retea, dar o sa iti ceara multicei banuti(spun din propria experienta).Mie mi-a luat 80 de lei ca sa imi spuna un numar de telefon.Eu consider ca nu se merita efortul...

| anonim182007 explică:

Am facut o farsa la telefon si mi-a zis doamna aceea ca o sa deblocheze numarul. se poate?

| Fel a răspuns:

Da.daca te duci la un centru Vodafone, cosmote sau oringe..depinde ce numar ai..nu te costa mult

| Marius96 a răspuns (pentru Fel):

Nu este chiar asa de usor precum zici tu, intr-adevar trebuie sa mergi la Vodafone cosmote sau Orange, de acolo trebuie sa mergi la politie faci nu stiu ce hartii dupa acea trebuie sa platesti, deci sunt destul de multe chestii de facut, si nu cred ca pentru o farsa la telefon doamna acea va umbla atata doar ca sa-ti afle nr.
P.S: Daca esti pe cartela degeaba ti-l afla, daca este pe abonament te poate gasi si vine si-ti bate la usa laughing)