| AnonimDinRomânia a întrebat:

Oare de ce au mai toate masinile de pe mobile.ro numerele ascunse?

Răspuns Câştigător
| dudutm a răspuns:

Exista mai multe posibilitati:
-masina de fapt nu exista in realitate, si ala vrea o garantie in bani daca se inteleg sa parcurga amandoi o anumita distanta. deci teapa.
-exista destui ciudati pe net, poate te cunoaste cineva si vrea sa-ti faca rau si sa-ti vandalizeze masina inainte so vinzi...
Multi au acum internet, deci poti sa te astepti la orice.

2 răspunsuri:
| BlueR a răspuns:

Sau dudu, varianta asta:
Site-ul mobile.xx a inceput in Germania, mobile.de, apoi dupa un timp a aparut in Romania, e posibil ca anunturile sa fie din Germania.
De ex. aici: http://img.b-zone.ro/images/66259952345391698140.png
Daca te uiti atent scrie "DE [Cod postal] [regiune]"
Sunt si RO.

| eupke a răspuns:

De rusine ca i-a lovit criza! happy