| Naomi16 a întrebat:

Poti sa afli parola de la mess daca o stii pe cea de la facebook?

Răspuns Câştigător
| MHems a răspuns:

Bună! Ambele variante sunt posibile, asta depinde doar de persoana care a făcut ID-ul. Dacă şi-a pus aceeaşi parolă şi pe Facebook şi pe Yahoo! Messenger, evident că ai aflat-o. Însă daca respectiva persoană a pus altă parolă când şi-a făcut ID-ul, s-ar putea să nu afli, asta doar dacă nu ţi-o spune chiar ea, of course, dacă ţi-o spune intenţionat, ori îi scapă. Sper că te-am ajutat! Pa:d!

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Evident ca nu.