| bianncaaa a întrebat:

Cine imi spune si mei cum poti sa afli o parola de facebook

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O ghicesti sau il intreb pe posesor

| VladGH a răspuns:

Funda apoi iti spunwinking

| GiAnca a răspuns:

Nu prea poti.

| rianarebeka a răspuns:

Uite aici niste pasi:
1.Afla cat mai multe informatii despre omul caruia vrei sa-i afli parola.
2.Cand ai aflat destule lucruri, ii spargi parola de la messinger si incerci sa raspunzi la cele doua intrebari de scecuritate. Daca reusesti schimba parola de la mess, dar daca nu reusesti incearca sa afli si mai multe informatii.
3.Cand ai trecut de etapa 2 du-te pe Facebook si da la butonul "mi-am uitat parola". Acolo zice sa bagi adresa de mess si dupa vei schimba parola de la Facebook.
FUNDA?