| L96 a întrebat:

pot sa imi schim e-mail de la facebook daca nu pot sa intru pe mess? Sau cum poti sa afli o parola de pe facebook? Va rog sa ma ajutati.

5 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Nu poți, n-ai nici o șansă. Mai bine te culci.

| DDCC a răspuns:

Bună!
Dacă nu ți-a stocat browserul parolele atunci doar dacă resetezi parola de la Yahoo Messenger mai poți
https://edit.yahoo.com/......forgotroot iar dacă nu mai știi întrebările secrete sau nu ai pus număr de telefon sau nu ai pus nici o adresă de YM alternativă, atunci pe bază de e-mailul tău nu mai ai cum.

Sau, poți încerca să resetezi parola de Facebook, intri aici
http://www.facebook.com/recover/extended

introduci o nouă adresă de e-mail (creată bineînțeles și la care să ai acces) apoi urmezi intrucțiunile (trimiți un cod la prietenii tăi de pe Facebook, aici nu știu concret).

Dacă niciuna nu merge, contul e pierdut.

| 123lalala a răspuns:

Din pacate nu cred ca poti mai bine iti faci alt e-mail si facebook Funda? puppy dog eyes

| Puficilika a răspuns:

Nu poti.

| PufosenieLeila a răspuns:

Nu stiu scz.Nam vrut sa te supar