| Cristian2003 a întrebat:

Poti sa folosesti game killer fara sa ai root?
P.S.Ce este acela root si la ce iti trebuie?

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Daca faci root unui telefon poti folosii mai multe aplicatii, dar creste sansa sa se strice telefonul, daca ai facut root unui telefon ai pierdut garantia. Poti sa rootezi un telefon cu programul Frameroot.

| Cristian2003 explică (pentru RaduTN):

Ce fel de aplicatii?

| RaduTN a răspuns (pentru Cristian2003):

Sunt foarte multe tipuri de apliatii, sunt unele care iti vor scadea lagul in jocurile 3D, dar eu mi-am crapat telefonul cand i-am facut root si nu recomand nimanui, dar totusi, daca vrei si ai incredere fa-i.

| piratuu a răspuns:

Fara root, nu-ti va merge game killer. Poti sa rootezi telefonul cu framaroot, Z4 Root etc.

| m1hai3 a răspuns:

Cine se inregistreaza pe rgp3.b-zone.ro cu refferal id 968 primeste bonusuri de la cont premium si euro pe clienti la iteme dota, gifturi si skinuri legendare pe lol, bani in joc+sansa garantata in factiuni. Am 12 referalli, la 25 organizez tombola filmata prin random.org si ofer un skin legendar la alegere pe lol.