| BananaJoe94 a întrebat:

Poti sa pui o placa video dedicata pe un sistem cu ryzen 5 3600 si placa video integrata? Daca da cum imi dau seama de compatibilitatea dintre placa video si placa de baza? Poti inregistra cu OBS la calitate destul de buna cu acel procesor?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Te uiti sa vezi ce sloturi ai libere pe placa de baza si compari cu ce ai vrea tu sa instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand da, poti sa pui o placa dedicata la ry 5 3600. Calitatea înregistrărilor are de a face cu placa video
PS* cpu ul conteaza mai mult la adunările foto

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă vrei o placa video buna as recomanda un rtx 2600/2700 in functie de buget