| Laviniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Poti sa vezi cine ti-a vizitat profilu pe facebook? sau poti sa intri pe invisible?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Să vezi cine ţi-a vizitat profilul de facebook nu.i posibil.
Ca să intrii pe invisible da-i click pe roţiţa din dreapta jos şi bifeti "turn off chat".

5 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Din pacate nu se poate vedea cine ti-a vizualizat profilul.
Ca sa fii pe invisible dupa ce ai intrat pe facebook, dai in dreapta jos, deschizi chatul si apoi dai la setarile chat-ului si dai pe "Opreste chatul" sau "Turn off chat". Depinde in ce limba ai.
Sper ca am putut sa te ajut.

| Seby90 a răspuns (pentru eXtreme21):

Din fericire, nu din pacate.

| eXtreme21 a răspuns (pentru Seby90):

Bine, cum vrei tu. Asta inseamna ca vizualizezi multe profiluri si nu vrei sa stie lumea ca le-ai vizitat, nu?

| Seby90 a răspuns (pentru eXtreme21):

De fapt, din pacate nici nu am facebook. Dar imagineaza-ti cum s-ar simtii unii daca au dat click pe un profil, sau cum s-ar simtii unele cand ar da unu click pe profilu' lor, ca sa nu mai zicem ca ar fi intre ele un concurs de clickuri, care aduna mai multe.

| eXtreme21 a răspuns (pentru Seby90):

Da, este posibil.