| Toni10Toni10 a întrebat:

Pretul la un playstation 4 este acum de 1700 lei. La cat o sa ajunga in noiembrie de Black Friday?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Undeva pe la 1450-1500 lei.

Bft!

2 răspunsuri:
| 1123456789 a răspuns:

Degeaba ne dam cu parerea ca poate nu o sa il ieftineasca... asa mi s-a intamplat si mei anul trecut. am mers sa imi iau Samsung Galaxy S3 si ce sa vezi nu era la reducere. au bagat la reduceri produsele care nu prea se vand. am vorbit cu o ruda care lucreaza la o firma mare de electrotehnice si mi-a spus ca la produsele de top nu o sa fie reduceri. Sper ca te-am ajutat.