| untu a întrebat:

Prieteni! Ia vedeti daca merge FACEBOOKUL? La mine imi apare o eroare cu inscrisuri sub forma de caractere!

Răspuns Câştigător
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Totul merge. încearcă să intri pe m.facebook.com

| untu explică (pentru AntoniSoulesOne):

Asta merge pe laptop deocamdata! Multumesc foarte mult din tot suflet!

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru untu):

Mă bucur că te-am putut ajuta! happy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Totul e în regulă. Merge perfect.

| untu explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc! Dar nu stiu la laptopul meu nu poate accesa in facebook si imi da eroare pline de inscrisuri cu caractere diferite!

| OnuOnulică a răspuns (pentru untu):

Fă-mi un print screen să văd mai exact. Și mie îmi făcea înainte așa, dar am șters o literă și totul a revenit la normal.

| el0xx a răspuns:

Cam impiedica dar merge