| Radeas1 a întrebat:

Prieteni, mi-am achizionat Norton Internet Security. Nu am avut rabdare pana la versiunea 2014, asa ca am 2013... Dar nu sunt multumit deloc.Am dat ceva, ceva bani pentru INTERNET SECURITY, dar se pare ca nu functioneaza.Nu am probleme/ma inteleg foarte bine cu antivirusul, cu anti-spyware si anti-psihing, dar firewall-ului nu i-am dat de cap deloc. Acum mi-e foarte tare ciuda ca am platit aproape 100 de lei in plus pe nimic! Nu ma intreaba nimic, daca sa dau acces la programe, daca nu...Acum il las asa. Daca tot nu merge, ce firewall e compatibil cu norton? Pana acum ma intelegeam bine cu ZA, dar acum as vrea sa incerc norton firewall dar din pacate nu cred ca functioneaza. Ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| SasukeSa a răspuns:

Salut! Iati antivirusul Avira!
Site: http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
Nu dai nici un ban e grasti si in plus merge excelent! Bafta

| Radeas1 explică (pentru SasukeSa):

EU am dat 150 de lei pe Norton Internet Security (merge partea cu antivirus, dar nu ma pricep la firewall) ca sa il dezinstalez si sa bag Avira? Si cu banii ce fac?