| GhostSura a întrebat:

Am auzit ca la antivirusul Kaspersky - Internet Security 2013/2014 exista o licenta pana in 2038.
Nu stie nimeni unde o pot gasi?
dau funda mare doar va rog mult! big grin

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu stiu la ce o sa-ti foloseasca dar asta am gasit:

https://www.youtube.com/watch?v=_XMcCviaJ44

Personal...dar cred ca nu te intereseaza:D:-bd

| GhostSura explică (pentru stlucian):

Pentru Kaspersky Internet Security. nu stii?!

| GhostSura explică (pentru stlucian):

Nu merg link-urile de la video.

| stlucian a răspuns (pentru GhostSura):

De pe net am luat prezentarile deci inseamna ca cineva o fi facut dar se poate sa fie o farsa.Nu stiu poate. Oricum pana in 2038 se vor dezvola atat antivirusurile/internet security cat si virusii deopotriva.Parerea mea e sa tii cat mai la zi(macar la 1an) sistemele de securitate ale PC-ului tau ca pana in 2038 cine stie ce ce "Windows 21 pentru MAC" va aparea big grin

La fel ca si in cazul XP-ului o data cu inbunatatirea OS-urilor suportul pentru ele va disparea.Trebuie sa manance si ei o paine nu?

| 2Low a răspuns:

Bitdefender Total Security 2014 este momentan liderul.

La eventuale update-uri pe Kaspersky iti vor detecta acel key.

| CaLyStuu a răspuns:

Un antivirus mai bun pentru internet e Comodo Dragon. Eu il folosesc si imi merge super, ma avertizeaza mereu cand sunt virusi pe pagina, la descarcari. E foarte bun, recomand.

| GhostSura explică (pentru CaLyStuu):

Eu vreau doar licenta la Kaspersky Internet Security pana in 2038, atat. happy