| DenisIonut01 a întrebat:

Problema Browser Chrome,

Youtube merge sunetul inainte si imaginea mai in spate iar daca deschid o alta fila intre timp ce canta o melodie merge intrerupta melodia.

P.s am incercat internet explorer ca doar pe ala il am si acol merge perfect.

Si la voi merge asa sau doar la mine?
Stie cineva care a trecut prin asta o rezolvare sa REPAR Chrome? Imi place mult si nu as vrea sa trec la celalalte caci nu sunt asa bine pregatite in sincronizare/backup.

2 răspunsuri:
| GabytzuXxXx a răspuns:

Lasa chrom-ul...descarca opera next ca merge perfect din toate punctele de vedere. FundA?

| JapKaBC a răspuns:

Apasa CTRL+ALT+DEL si vezi daca Chrome iti foloseste procesorul la 100%. Sau sterge toate cookies din browser