| Tony141100 a întrebat:

Problema cu facebookul... Dimineata am intrat pe fb normal era totul in regula, acum nu se mai conecteaza de fel.Tin sa mentionez ca nu se pune problema de virusi, am incercat si cu alt motor de cautare si tot aceeasi problema.De pe telefon sau alt calculator nu am incercat inca. Daca are cineva aceeasi problema sau stie vreo rezolvare, va rog lasati un comentariu.

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Mie nu imi intră de ieri...

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Si eu am probleme cu facebook-ul.
Nu pot intra, am incercat si cu explorer si google chrome...
Imi arata doar imaginea si atat...
ASTEPT SA-MI VINA BAIATUL SA VAD CE ARE.
O seara bunahappy

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Uraaaaa...avem facebok...cred ca au fost defectiuni de la ei...
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Eu nu am avut probleme inca, dar am primit niste linkuri cu poze p o r n o e ciudat rau!

| fcb1234 a răspuns:

Si mie imi face la fel. e de la el nu te panica.