| BolonitZze a întrebat:

Problema cu netul! Am un Wi-fi Router de la Romtelecom (pe negru) si de la un timp nu mai merge aproape deloc cum ar trebui. Nu pot deschide mai mult de un slide pentru ca nu se incarca(nici unul singur nu se lauda asa ca trebuie sa astept foarte mult), cand vreau sa vad ceva pe YT se blocheaza intruna in mini secunde, la fel face si la filme. Nu stiu ce sa-i mai fac.
Nu poate fi de la vreme pentru ca lucrul acesta se intampla de ceva timp.
Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Anndi98 a răspuns:

Si mie mi se incarca greu. si astept mult. Nu stiu ce sa zic.

| cosmi123 a răspuns:

Crede-ma mi-s-a intamplat suna la romtelecom router-ul pote sa fie reparat si apoi sa til dea sunt sigur mie mi-a adus altul si asta merge foarte rapid

| YummYDarkMind a răspuns:

Incearca sa dai reset! stii cum?