| NuTzu77 a întrebat:

Problema mea este urmatoarea : "In seara trecuta eram la laptop, ascultam muzica... La un moment dat se intrerupe curentul, si peste cateva secunde revine, apoi se intrerupe din nou, dar de data asta, insa, se inchide si laptopul (chiar daca bateria era partial incarcata). Acum, cum ar trebui sa procedez? Ideea e ca daca incerc sa-l deschid doar cu ajutorul bateriei(bateria este incarcata) nu da nici un raspuns, insa daca incerc si cu ajutorul alimentatorului se deschide pentru cateva secunde iar apoi se inchide. "
Intrebarea este urmatoarea : Aceasta defectiune este grava? Sunt afectate componente vitale?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate sa se fi ars ceva important. Numai cineva care vede iti poate spune.