| nikolas25 a întrebat:

Am un Samsung j5 2016 si se inchide chiar daca bateria este incarcata 100% si cand il deschid imi da baterie mai scazuta cu 10-20% sau nu se deschide pana nu il pun la incarcat. Ar trebui sa schimb bateria? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Muuulte telefoane de la Samsun problema asta...bateria este problema

| nikolas25 explică (pentru Bogdan70001):

Da asa este bateria afost de vina.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ar trebui sa schimbi marca si telefonul. Daca vrei Samsung trebuie sa te orientezi spre gama scumpă.
Poți incerca sa schimbi bateria. Ai 70% șansa sa rezolvi eroarea.

| UnuCuSapca a răspuns:

Daca il ai in garantie, ar fi bine sa te duci cu el acolo, poate fi si de la baterie si de la telefon, si de la orice cablu. Nu prea ai de unde sa stii.