| laurel a întrebat:

Probleme cu Wii-Free de la UPC. Nu reusesc sa conectez Wii-free pe windows 7. Imi da eroare dupa care imi cere din nou userul si parola.
Am incercat si ideile de pe bloguri sau chiar de la UPC dar fara rezultate. Stie careva daca ii trebuie ceva pachet de Update la windows pentru a functiona? Pe windows 8 merge perfect.

1 răspuns:
| Popescu_Natalia_1996 a răspuns:

Incearca aici http://probleme-pc.clan.su/ daca reusesti sa te conectezi prin cablu la internet poti primi asistenta prin team viewer