| AndreiP98 a întrebat:

Procesor Intel Celeron 2.6 GHz; placa video ATI Radeon HD 5200 512 mb. Sunt bune sau nasoale? funda!

7 răspunsuri:
| JuLien a răspuns:

Sunt nasoale. de cand ma chinui sa vand o unitate si mai performanta decat asta nu cu mult. dar nici nu le mai cumpara nimenistraight face

| DarkMirror a răspuns:

Placa video e buna. Procesorul arde-l, marunteste-l, baga-l in noroi apoi da-l la porci. Sau daca vrei sa joci numai Mario Extreme toata viata... pastreaza-l.

| TeO_3022 a răspuns:

Intre

| dragonul96 a răspuns:

Sall. pai asemanatoare am si eu, sunt bune

| kessu a răspuns:

Sunt bunehappy decat alte prostii.

| iorgovan a răspuns:

Sunt destul de bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasoale rau pentru jocurile din 2011! O fi 5200 o serie ceva mai noua(desi nu prea noua), dar e o serie slaba. Presupun ca dispune si de un bus width de 64 biti, doar daca nu mai e si integrata. Iar procesorul Celeron? Fara multicore in ziua de azi niciun procesor single core nu e bun!