| Xdreaper21 a întrebat:

Program gratis de editat calumea?
Dau funda

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Editat ce? Poze sau video-uri? Dacă vrei poze Îți pot da photoshop.

| Xdreaper21 explică (pentru Nemessys):

Photoshop am si merge mie imi trebuie pentru video-uri ca vreau sa editez niste video-uri mai vechi

| mucificatorul201 a răspuns:

Nu exista program de editare "gratis"
dar te pot ajuta sa dai crack la cele mai bune programe de editare
filmora (incepatori)-https://www.youtube.com/watch?v=fn9uoHuq0bI&t=282s
si Sony vegas (profesionist) - https://www.youtube.com/watch?v=PzxZsaHcmlI&t=237s
DAR trebuie sa ai un pc/laptop destul de performant ca sa suporte un program de editare dar in rest sa faci asa cum zice si in video-uri

| Xdreaper21 explică (pentru mucificatorul201):

Am cele mai performante componente in pc-ul meu
Desigur ca nu in al meu o sa bag programu ca al meu e plin de jocuri si nu are spatiu
Dar totusi vam cat de performant?
Un i3 ultima generatie cu un gtx 1050 crezi ca merge?
Oricum mersi
Am nevoie sa fac un edit cat mai calitativ
Am avut Adobe premier pro cumparat dar fratemiu l-a sters si na ca acu nici parola de la cont nu o mai stiu

| mucificatorul201 a răspuns (pentru Xdreaper21):

Este foarte bun pc-ul tau