| ktrinel a întrebat:

Program pentru inregistrat in jocuri, dar care sa nu manance prea mult din fps?!

5 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Fraps

| traceurpkvictor a răspuns:

Cel mai bun astfel de program pentru jocuri este FRAPS. In rest ti-as recomanda Camtasia Studio7.

| AlexICAAlexel a răspuns:

Fraps este cel mai bun!

| crasher a răspuns:

Pai ai PC varza, ia-ti altu. nu prea sunt programe in afara de fraps ca sa inregistreze bine si cu calitate buna ( chiar daca mai sunt camtasia, hypercam au calitatea varza) seteaza Frapsul pe Half-size si seteaza-l la 60 fps.

| GicAx3mMetal a răspuns:

Camtasia Studio, eu ala il folosesc si sunt destul de multumit de el.