| AlexandruPorfir a întrebat:

Ps5 sau Ps5 digital edition?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

PS5 simplu.

| Wr3nch a răspuns:

PS5 simplu. Pentru ca asa poti cumpara jocuri pe disc si daca nu le mai vrei le schimbi sau faci trade cu alti. Plus ca poti lua jocuri second hand mult mai ieftin, gen intr-un an iei fifa 21 cu 100 de lei. Pe all digital poti cumpara doar din psn store, la pretul pe care il pun ei.

| RAY a răspuns:

Orice dar sa fie cu vr

| mgtow a răspuns:

PS5 slim. E prea urat asta care iese acum.

| popi a răspuns:

PS5 simplu. abilitatea de a putea vinde jocurile pe care nu le mai vrei dupa ce te plictisesti de ele si sa cumperi altele la preturi mai mici decat pe piata digitala o sa iti salveze multi bani in viitor