| Wehrmacht a întrebat:

Pun aici pentru ca nu stiu de ce dar cred ca la categoria asta o sa primesc raspunsuri in legatura cu mail-ul, yahoo...etc.
Deci, mai demult aveam nevoie de un email pe care sa fac conturi la jocuri online.Asa ca, am bagat la nimereala security question&answer, date of birth...etc crezand ca nu voi prea avea nevoie. Dar, acum cateva zile, dintr-un bug tampit am pierdut intr-un joc niste chestii si am nevoie de email ca sa comunic cu TQ(cei care detin jocul). Dar, am uitat parola.
Deci, cum o pot afla daca am uitat orice informatie legata de cont? Mai stiu doar id-ul.

AM REZOLVAT PROBLEMA! Mi-au aratat ei intrebarile care le-am selectat eu si am bagat la raspuns orasul/mancare de care eram obsedatlaughing Dau funda primului care raspunde.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai rezolvat problema cu ce? Cu parola de la ID?