| Cristi9025 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati un laptop de gaming care sa aiba Intel core i7, 2.6 GHz, Full HD, 17 ich, tartatura iluminata sub 4500 ron?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Sunt e unu singur Full HD sub 4500 pe tot eMAG-ul. Daca vrei si tastatura iluminata nu ai sanse sa gasesti.
Uite aici - http://www.emag.ro/......0FF7YBBM/.
E singurul care se cam incadreaza in ceea ce tu ai zis.
Dar daca vrei gaming laptop-ul asta pe langa un PC i7 e praf. e nimic.
Asa ca fa-ti un PC si iti cumperi tastatura iluminata. E peste performantele unui laptop orice ai face! Bafta

2 răspunsuri:
| Cristi9025 explică:

Si 8 GB ram

| Cristi9025 explică:

Si sistem de operare Windows 10 home/pro sau free dos