| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti ce laptop este mai bun? Sony Vaio sau un Dell Vostro 1015? Si un Vaio de aprox 2500 lei, sa fie apropiat de pret. Si daca ati sputea sa argumentati. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-271962348
In bugetul tau poti sa-ti iei ceva cu 525M. De preferat ar fi un Core i5 cu GT 540M - dar iese putin din buget.

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Depinde de configuratie. Pune niste link-uri sa vedem exact ce comparam. La ce vrei sa folosesti laptop-ul?

| anonim_4396 explică (pentru laptopnews):

Net, jocuri, etc. Pt mine nu pentru birou. As vrea sa fie un laptop de calitate, si foarte bun pentru jocuri si multimedia si net.