| lyllyanya95 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca exista un program decreat filmulete de genul noi aplicatii de la facebook A look back?

Răspuns Câştigător
| Kurt3 a răspuns:

Un progam pentru filmulet de genul nu cunosc din pacate (poate o sa apara cineva cu un asemenea program) insa poate ar merge sa faci un slideshow in powerpoint?

2 răspunsuri:
| lyllyanya95 explică (pentru Kurt3):

Stiu unde sa gasesc respectiva aplicatie dar eu vreau sa fac un filmulet pentu ziua cuiva si am nevoie de un program similar

| Kurt3 a răspuns (pentru lyllyanya95):

Un progam pentru filmulet de genul nu cunosc din pacate (poate o sa apara cineva cu un asemenea program) insa poate ar merge sa faci un slideshow in powerpoint?