| 1Q a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce face un ipad2? FUNDA SI VOT

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Luissa123 a răspuns:

Uite aici tot ce iti trebuie sa stii http://ro.wikipedia.org/wiki/IPod

| InspectorulTPU a răspuns:

Ipad2 este o tablita este jumatatea dintre telefon si un laptop! Poti umbla de pe el cu degetu! Funda si vot pls

| InspectorulTPU a răspuns:

@madalina 1Q a intrebat ce face un ipad2 nu ipad e o diferenta.

| ThePoet a răspuns:

Nu face nimic interesant.

| AlAndalus a răspuns:

Este doar de fita, mai! laughing

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Poate face poze, sa intri pe net daca ai wireless, sa asculti muzica, sa filmezi. Poate sa faca tot ce faec un telefon, mai putin sa suni dupa el... Funda?

| IngridGenDăăăă a răspuns:

Face*

| TutunaruPaul a răspuns:

De toate