| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti de ce nu imi accepta muzica in windows movie maker? cand vreau sa o adaug imi zice ca nu e valid sau e corrupted dar cam la toate melodiile imi zice asa.

1 răspuns:
| elycrissro a răspuns:

Pentru ca e movie adica pentru fisiere video, daca vrei sa tai melodii, o poti face cu ceva special, Download Magix Ringtone Maker – Creeati Ringtone pentru telefoanele mobile

Citeşte mai mult: http://www.byetsoft.eu/category/programe-gratis/mobile#ixzz0gpeP0jAk