| ionel27ro a întrebat:

Puteti spune si mie va rog daca a aparut versiunea finala la Windows 10? Nu as vrea sa instalez versiunea de proba cu erori.

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

A aparaut dar nu ti-o lua... este inca in teste si nu e sigur, mai asteapta.

10 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Este versiunea finala din 29 iulie 2015. Deci da este lansat oficial de atunci.

| RAY a răspuns:

O aparut

| K0sti a răspuns:

Ionele tata, mai citeste si tu!

| dragosbogdan001 a răspuns:

A aparut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut din 29 iulie. Oricum eu folosesc windowsul de cand era in beta si mergea la fel de bine si atunci.

| Leatherleader a răspuns:

Da, a fost lansat oficial.

| ionel27ro explică (pentru Leatherleader):

Deci nu mai este versiune preview?

| Romb3r a răspuns:

Da.A aparut oficial

| AndreiSerban1993 a răspuns:

A aparut. O am eu instalata si pot spune ca se misca super.

| BogdanFlorin1999 a răspuns:

A aparut, ruleaza foarte bine, dar vei avea probleme la activare, se gaseste foarte greu