| anonim_4396 a întrebat:

TPU ajutor cand deschid fila noua mi se deschide extensia deltha search cum fac sa nu mai apara P.s am dezinstalat din control panel si am sters si din extensii

6 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Stiu mi-a aparut si mie lafel.Deci uite cum trebuie sa faci:
Din setarile browser-ului, dai la sectiunea La Pornire si acolo este optiuneabig grineschide o anumita pagina,
Si langa in drepta scrie:Setati paginile, si elimini de acolo acea pagina.
Asa este la mine la Google Chrome sper ca si al tine este la fel.

Sper ca te-am ajutat.winking

| SamuelTudosa a răspuns (pentru TizZu15):

POti scrie mai explicit nu inteleg eu am windows 7 si e in engleza si nu inteleg nimic

| SamuelTudosa a răspuns (pentru TizZu15):

Nu inteleg caci eu am windows 7

| SamuelTudosa a răspuns (pentru TizZu15):

Am incercat si tot nu merge :-(

| TizZu15 a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Ce browser ai?

| SamuelTudosa a răspuns (pentru TizZu15):

Google chrome