| Min_2759 a întrebat:

Raspundeti urgent, cum sa fac o fereastra google chrome mai mica...adica, am dat p un site si pagina imi aparea uriasa...as vrea sa o micsorez, funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

E full screen? Atunci apasa F11. Daca nu e asta problema, o poti face cat de mica/mare vrei tu tinand apasat butonul Ctrl si in acelasi timp miscand rotita de la mouse.

4 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Cred ca ai apasat pe Ctrl, F si ai dat si de scrol. Daca a toate paginile ti se intampla asa apasa din nou Ctrl+F si in acrlasi tp si de scrol si ti-l faci u la ce marime vrei.

| Boboecelmaitaredepelume a răspuns:

Am si eu google chrome. Trebuie doar sa dai din dreapta sus la setari ( Acea cheie ) si de acolo gasesti mariti/micsorati

| radu01 a răspuns:

Ti apasat ctrl si dai de rotita de la mouse (scroll)

| Azm a răspuns:

Tine tasta CTRL apasata si roteste de rotita mouse-ului.