| mixep a întrebat:

Mai este valabil acel virus cu politia romana,ca astazi am avut o problema cu el pe un site de "mascari". Nu mi s-a blocat nimic, doar ca imi aparea o fereastra mica in care sa scriu ceva cod...(Am chrome)

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza chrome asa face ca zice ca nu stiu ce ai solicitat. si se va rezolva treaba.

| mixep explică (pentru itsoft):

De era fake aia cu politia romana, nu?

| itsoft a răspuns (pentru mixep):

Fake nu era oricum aia nu era cu politia romana in niciun caz. era ce ti-am spus si mai sus

| mixep explică (pentru itsoft):

Ms!