| Alexandra9314 a întrebat:

Recent am primit un telefon samsung sgh-i617... Problema lui este ca nu are incarcator si o parte din carcasa din spate. Ma poate ajuta cineva cu vreun site de unde sa comand sau macar cu denumirea completa a incarcatorului happy Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| dracdeingerash a răspuns:

Http://www.bargaincell.com/......22608.html

Asa arata incarcatorul original cred care din cate stiu nu prea il au nici site'urile romanesti de telefoane

http://www.batteryupgrade.ro/......rowser.php

Dar ai putea sa cauti unul "de calatorie" se numeste...adica acelasi incarcator se potriveste la mai multe telefoane samsung...eu am pentru Nokia un incarcator care se potriveste pentru mai multe modele.

Si carcasa in caz ca nu o vrei originala cred ca se gaseste pe la magazine cu toate questiile si questiutele pentru telefoane :)

1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Orice pentru telefoane mobile gasesti pe www.gsmnet.ro