| Alexandra_Madalina_1990 a întrebat:

Hei! Am o problema am cu un incarcator de la Samsung, incarca foarte greu...Telefonul nu are nimic asta stiu sigur, este vina incarcatorului! Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Esti sigura ca e de vina incarcatorul? Daca vrei ajutor spune ce telefon ai si daca incarcatorul nu este original, cu cati ma incarca.

| Alexandra_Madalina_1990 explică (pentru danutzu96):

Telefonul este S3! Incarcatorul este original, special pentru S3! Am nevoie de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie defect locul unde conectezi incarcatorul. Incearca alt incarcator si vezi unde este problema. Daca incarca atunci problema cu incarcatorul. Daca nu incarca atunci problema la telefon.