| Kardolei a întrebat:

Recent mi-am cumparat un ps4 si as vrea un sfat. Sa imi cumpar jocurile de la Playstation store, sau mai bine le iau din magazin ( precum altex, eMAG etc )

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi direct jocul din magazin, astfel il poti vinde, poti face schimb cu alti prieteni, etc. Si apropo, jocurile luate de pe olx, etc care sunt second hand sunt si ieftine si daca cd-ul nu e zgariat sau ceva se comporta ca si cum ar fi nou...si le gasesti la pret mic, chiar mult mai mic decat cum le-ai lua din magazine.

Bafta!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le gasesti mai ieftin la pret din import cu 6 lire mi-am luat doom si 6 pentru wolfenstein new order. nu costa cine stie ce livrarea pana la tine acasa dar o sa astepti aproape 10 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la magazin, le poti vinde sau face schimb happy Era o chestie la xbox si puteai face schimb de cont-uri sa iei jocurile pe alt cont si consola, dar nu stiu daca la ps e la fel.