| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Recent mi-am dat telefonul la reparatie, azi cand l-am luat mergea totul perfect, in afara de camera.Am camera frontala de 2megapixeli,dupa reparatie e ca si cum nu as avea-o,nu apare butonul de comutare la camera frontala,nici in camera telefonului (aplicatia lui proprie) nici in alte aplicatii (retrica, candy camera, B612 etc.).Are vreun efect daca ii fac restart la setarile din fabrica, sau e nevoie sa-l duc la acelasi service sa ma clarific cu cel care l-a reparat?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l inapoi la service.

| EmiliaTonciuVasile explică:

Ala de la service o zis ca nu a facut nimic si sa i dau restart, i am dat si a mers, dar azi am iar aceeasi problema, ce sa fac?