| 4U2 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu(Alcatel OT-991).Recent,mi-am instalat cateva aplicatii cu camera foto care au fost foarte bune la editat si fotografiat.In momentul in care mi-am facut o noua poza, aplicatia s-a oprit, si de aici incape problema.Nu am mai putut face nicio poza fiindca imi aparea "EROARE DE CONECTARE LA APARATUL FOTO", si de atunci nu a mai mers nicio camera.Am sters aplicatiile acelea, dar in zadar.Nici macar camera foto din fabricatie nu mai merge.Ce sa fac?
Oare sa ma duc la un service?
Multumesc anticipat+FUNDA

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Da asta ar trebuis a faci si sa stii ca asa se intampla cand iti iei Alcatel asta daca aplicatiile erau din play store, daca le-ai luat din alta parte e vina ta.