| anonim_4396 a întrebat:

Recomadati-mi si mie niste casti intre 60 RON si 150 RON
Dar sa fie bune, sa poate sa ma auda celalalt cu care vorbesc.
Am avut niste casti in care ma auzea foarte incet cealalta persoana.Deoarece microfonul era mic.

4 răspunsuri:
| abstract3D a răspuns:

firmele cele mai bune sunt eu din astea folosesc: lg panasonic sansa clip, philipsh shn 2500, Philips SHE9850, Philips SHE9800, Philips SHE3622, cam astea daca esti in oras te uiti la altex is iarasi bune si la domo si mai e un magazin flanco depinde bafta sper sa-ti fie de folos

| abstract3D a răspuns:

Ba mai taci naiba ca esti bat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru PC doresc nu pentru Mp3 sau Mp4 sau mai stiu eu ce.

| LoLo_9163 a răspuns:

Incearca Philips SHE9800