| anonim_4396 a întrebat:

Recomadati-mi si mie niste casti intre 60 RON si 150 RON

Dar sa fie bune, sa poate sa ma auda celalalt cu care vorbesc.

Am avut niste casti in care ma auzea foarte incet cealalta persoana.Deoarece microfonul era mic.
Pentru PC Doresc nu pentru Mp3 sau Mp4 sau Ipod sau mai stiu eu ce altceva.
Ca sa pot vorbi cu altii pe Skype, Messenger etc.

5 răspunsuri:
| Serendipity17 a răspuns:

Castile de la CREATIVE HS-405 sunt foarte bune :D eu am, nu de mult timp dar sunt foarte multumita de ele.Au si microfon, se aude si tare, costa cam 100 ron

http://www.warung-pc.com/image-product/img147.png

le gasesti pe diverse site uri dar eu le-am luat de la ALTEX

| Serendipity17 a răspuns:

Castile de la Creative HS-405 sunt foarte bune :D eu am, nu de mult timp dar sunt foarte multumita de ele.Au si microfon, se aude si tare, costa cam 100 ron

http://www.warung-pc.com/image-product/img147.png

le gasesti pe diverse site uri dar eu le-am luat de la altex

| Serendipity17 a răspuns:

Castile de la Creative HS-405 sunt foarte bune big grin eu am, nu de mult timp dar sunt foarte multumita de ele.Au si microfon, se aude si tare, costa cam 100 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar te incingi cu ele.

| Kekequicksilver a răspuns:

Deci iti recomand ce am eu se aude HD Comfortline Headset de la Trust... le gasesti in Domo.
www.trust.com