| melena a întrebat:

Recomadati-mi va rog, niște modele de laptopuri cât mai bune până în 1300-1400 lei. Vreau cât mai multe păreri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Creste suma alocata laptopului! Cu 1300 sau 1400 iei laptop cu Intel celeron. E foarte vechi!
Daca cresti pana la 2000 lei si ceva ve putea lua cu Intel i5 sau i7!
Dar cu 1000 euro vei putea lua laptop de gaming!

Deasemenea incearca firme cunoscute: Hp Dell Toshiba Acer Asus!
Acestea sunt de calitate, iar Asus au laptop de gaming rog! E poate cel mai bun :-)

Funda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Toshiba Satellite.

| AvalohAlyn a răspuns:

Incearca marca(firma) Acer.Sunt foarte bune din cate am auzit.

| AvalohAlyn a răspuns:

Acer am eu si e foarte bun insa incearca sa mai strangi cativa banuti, pana la 2000 de lei ca sa iei un i5..Cu 1400 lei poti lua doar mai vechi si mai putin performante.Dar depinde ce vrei sa faci cu laptopul. Daca il vrei doar pentru internet e bun dar daca vrei si pentru gaming(jocuri) nu e asa potrivit. Poti incerca sa il iei in rate daca vrei. oricum Succes in alegerea laptopului.

| Iasminadm a răspuns:

Asus X553M, am si eu identic si e super bun. Ține mult bateria. L-am cumparat cu 13 milioane.